Мама залишила для 3-х дочок сливи. старша дочка прокинулась 1-ю і зіла 9 слив, що становило 1/3 і

пішла. Друга прокинулась і зіла 1/3 того що залишила і також пішла. Молодша зіла 1/3 що бачила на тарілці. Скільки слив залишилося на тарілці?

Ответы на вопрос

Отвечает Бугаёв Сергей.

1) 9*3=27(сл.) - було 2) 27-9=18(сл.) - залишилося після старшої сестри 3) 18:3=6(сл.) - з'їла друга сестра 4) 18-6=12(сл.) - залишилося після другої сестри 5) 12:3=4(сл.) - з'їла третя сестра 6) 12-4=8(сл.) - залишилося слив на тарілці Відповідь: на тарілці залишилося 8 слив.