Знайдіть число 1/8 частина якого дорівнює 0,7 від числа 28


Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Святослав.
0.7 = 7\10
28 : 10 * 7 = 19.6 - это 0.7 от 28

19.6 * 8 = 156.8 - число

проверка: 156.8 * 1\8 = 19.6..   19.6 = 19.6