Обчислі письмово,виконай перевірку. 1000-732;573+364;861-458;328+76


Ответы на вопрос

Отвечает Зибров Алексей.
1)1000-732=268
Проверка:262+732=1000

2)573+364=937
Проверка: 937-384=573

3)861-458=403
Проверка:458+403-861

4)328+76=404
Проверка: 404-328=76