Першого і другого дня кабан проспав 25 мультфільмів,другого й третього-27. Скільки мультфільмів

проспав кабан щодня,якщо всього він проспав 40 мультфільмів?

Ответы на вопрос

Отвечает Городниченко Саша.

Пошаговое объяснение:

1)40-25 =15- третий день

2)27-15=12- второй день

3)40-15-12= 13 - первый день

Отвечает Агарок Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

условие:

a+b=25

b+c=27

a+b+c=40

решение :

c=40-25=15

b=27-15=12

a=25-12=13