Три ящика з яблуками разом важать 89 кг. По скільки кілограмів яблук у кожному ящику, якщо у

першому і другому разом 62 кг, а у другому і третьому разом 60 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Ыбырай Бейбарыс.
Прошу вибачити, я не знаю українського і користуюся перекладачем для твого комфорту.

1) 89 - 62 = 27 - кг я
блук в третій коробці
2) 89 - 60 = 29  - кг в першій коробці
3) 27 + 29 = 56 - кг в першій і третій коробці
4) 89 - 56 = 33 - кг у другій коробці

Відповідь: 29 кг, 33 кг, 27 кг.