Как решить задачу и записать правильно умову? Батько купив 18 кг картоплі в шести однакових

сітках. Син допоміг йому нести дві сітки. Скільки кілограмів картоплі ніс син?

Ответы на вопрос

Отвечает Шуст София.
Умова:
18кг - 6 сіток
? кг - 2 сітки

Розв'язання:
1) 18/6=3 (кг) одна сітка
2) 2*3=6 (кг) ніс син
Відповідь 6 кг.