У Максимка було 12 наклейок.Він розклав іх у конверти:в один-4наклейки,а в інший-3.Скільки всього

наклейок Максимко вже розклав?Скільки наклейокзалишилося розкласти?Рішення+математичний вираз

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Владислав.
1)4+3=7(н)-розклав у конверти 2)12-7=5(н) ще треба розкласти у конверти