Помогите пожалуйста решить задачу по теории вероятностей) Очень нужно. Можливі значення дискретної

випадкової величини х1=1; x2=2; x3=3, а математичні очікування цієї величини та її квадрата рівні відповідно: М(Х) = 2,3; M(X2) = 5,9. Знайти закон розподілу цієї випадкової величини та її функцію розподілу.

Ответы на вопрос

Отвечает Зубко Ира.
Пусть p1 p2 p3 соответствующие вероятности для x1 x2 x3

По условию
p1+p2+p3=1
p1*1+p2*2+p3*3=2.3
p1*1^2+p2^2^2+p3^3^2=5.9

Откуда
x1=1 p1=0.2
x2=2 p2=0.3
x3=3 p3=0.5