Велосипедист проїхав 4/9 всього шляху. Скільки кілометрів йому залишилось проїхати якщо він проїхав

20 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Северова Лиза.

Ответ:

8/9 =2 •20=40 км

9/9 20÷4=5 км

40+5 =45 км