Допоможіть будь ласка!!!) Відстань між Києвом і Житомером дорівнює 258км. Одночасно з цих міст

виїхали на зустріч один одному два поїзди. Через 3год. вони зустрілися. З якою швидкістю їхав другий поїзд, якщо швидкість першого дорівнює 46.4 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Алферов Тихон.

1 способ.

1) 46,4 · 3 = 139,2 (км) - проедет один поезд за 3 ч;

2) 258 - 139,2 = 118,8 (км) - проедет другой поезд за 3 ч;

3) 118,8 : 3 = 39,6 (кмч) - скорость другого поезда.

Выражение: (258 - 46,4 · 3) : 3 = 39,6.

- - - - - - - - - - - -

2 способ.

1) 258 : 3 = 86 (км/ч) - скорость сближения двух поездов;

2) 86 - 46,4 = 39,6 (км/ч) - скорость другого поезда.

Выражение: 258 : 3 - 46,4 = 39,6.

Вiдповiдь: 39,6 км/год.