У двох хлопчиків разом 43 гривні у одного з них на 25 гривень більше ніж у другого Скільки грошей

у кожного хлопчика

Ответы на вопрос

Отвечает Мой Зардулик.
1)(43-25):2=9 гривен у одного ; 2)9+25=34 гривн. У другого хлопчика; Проверим: 9+34=43