Відстань від вулика до квітів 20 м, а до куща — 50 м. Уранці бджілка полетіла за нектаром до

квітів і по вернулася до вулика. А потім полетіла до куща і стала збирати нектар там. Яку відстань пролетіла бджілка?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
До квітів- 2раза по 20м} ?
До куща- 50 м
Р.
20*2=40(м) -до квітів
40+50=90(м)-всього пролетіла
або 20*2+50=90(м) пролетіла