До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита.Пшениці привзли на 16 ц більше, ніж

жита.Скільки окремо кг жита і пшениці завезено, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу? Допоможіть рішити!

Ответы на вопрос

Отвечает Шелевиля Стас.
58 - 38 = 20 -  мешков пшеницы больше чем жита
16ц = 1600 кг
1600  :20 = 80 кг - один мешок
58 * 80 = 4640 кг = 46ц.40кг.  - пшеницы
38 * 80 = 3040 кг = 30ц.40кг.  - жита