8 електронних файлів з мультфільмами були розміром по 298 Мб кожний, 5 файлів по 510 Мб і один файл

- 316 Мб. Знайди середній розмір одного файлу

Ответы на вопрос

Отвечает Старская Елена.
(8*298 + 5*510 + 1*316) / (8 + 5 + 1) = 5250 / 14 = 375 Мб.