З математики 5 клас самостійні роботи  .1 №10 Рівняння.

2 №15 Кут. Види кутів . 3 №16 Многокутник та його     периметр. Рівні фігури. 4 №17 Трикутник. Види трикутників. 5 № 18 Прямокутник.               Квадрат. Площа прямокутника і квадрата 1. 3 завдання 84:x+5=17, 256:(x-18)=32, 2(3x+2)+4(x+1)=284 завдання. У двох класах навчаються 59 учнів причому  в одному класі на 5 учнів більше ніж в іншому . Скільки учнів навчається в кожному класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Катечкина Оля.
Задание 4 
х+(х+5)=59
2х=59-5
2х=54
х=54/2
х=27(уч)- в 1 классе
27+5=32 уч во втором классе
Задание № 1:
84/х+5=17
84/х=17-5
84/х=12
х=84/12
х=7

256/(х-18)=32
х-18=256/32
х-18=8
х=18+8
х=26

2(3х+2)+4(х+1)=28
6х+4+4х+4=28
10х+8=28
10х=28-8
10х=20
х=20/10
х=2