Марійка прочитала за літо 10 книжок із казками,а книжок про пригоди-на 1 менше.Скільки всього

книжок прочитала влітку Марійка?

Ответы на вопрос

Отвечает Пикулев Матвей.
1) 10-1= 9 пригоди
2)10+1=11 книг
Отвечает Антонова Юлия.
10-1=9
10+9=19
Вот правильний ответ