1. На пiдводу поклали 4 мiшки жита i 3 мiшки пшеницi. Скiльки кiлограмiв жита поклали на пiдводу,

якщо маса всього зерна 420 кг i в кожному мiшку його було порiвну? 2. На базу завезли 2 вагони бурого вугiлля i 4 вагони антрациту. Скiльки тонн антрациту завезли, якщо маса всього вугiля 96 тонн i в кожному вагонi його було порiвну?

Ответы на вопрос

Отвечает Донсков Андрей.
№ 1
420 : ( 4 + 3 )= 60 кг - в одном мешке

60 * 4 - 240 кг -  рожь 
60 * 3 = 180 кг - пшеница
Ответ : на подводу положили 240 кг. ржи

№ 2
2 + 4 = 6 ваг. - всего
96 : 6 = 16 т. - в одном вагон
16 * 4 = 64 т. -  антрацита
Ответ: Завезли 4 тонны антрацита