ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!! З двох населених пунктів , відстань між якими 60 км одночасно на зустріч

один одному вийшли 2 пішоходи. Швидкість першого 6км/год , а другого 2/3 від першого.За який час вони зустрінуться?.На якій відстані будуть через 2 години після зустрічі?

Ответы на вопрос

Отвечает Хотяинцева Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.  найдем скорость второго пешехода

6:3*2=4 км/час

2. тогда скорость сближения будет

6+4=10 км/час

3. встретятся пешеходы через

60:10=6 час

4. за 2 часа пройдут

10*2=20 км

5. расстояние между ними через 2 часа будет

60-20=40 км

Отвечает Саргсян Мариам.

Ответ:

1) 6: 3 × 2 = 4 (км / ч)-швидкість 2п. 2) 6 + 4 = 10 (км / год) -загальна швидкість. 3) 60: 10 = 6 (ч.) - час. Відповідь: зустріч через 6 годин

Пошаговое объяснение: