Яка ймовирнисть того, що назване навмання натуральне число од 1до81 включно буде мистити цифру 1?


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Миша.

Р=m/n, n=81, m=1, 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,21,31,41,51,61,71,81 (всего 18)
Р=18/81