Із пункту А в пункт Б виїхав автобус.Швидкість руху 61.2км.Через 3.5 год з пункту Б на зустріч

виїхав другий автобус з швидкістю60.4 км.Через 3 год.автобуси зустрілись Яка відстань між А і б

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Хабиб.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

#ЧУРКИУРОДЫ

Отвечает Корсакова Варвара.

Ответ:

3+3.5=6.5(год) - рухався 1 автобус

6,5*61,2=397,8(км) пройшов 1 автобус

3*60,4=181,2(км) пройшов 2 автобус

397,8+181,2=579(км) відстань

Пошаговое объяснение: