Допоможіть розв'язати задачу. Сума чотирьох чисел дорівнює 624. Одне з них становить 3/8 всієї

суми, друге 5/13 решти. Третє число утричі більше, ніж четверте. Знайти всі числа

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1.624/8*3=234   перше число

2.(624-234)/13*5=150 друге число

3.234+150=384 перше та друге разом

4.624-384=240 трете та четверте разом

5.240/4=60 четверте число

6.60*3=180  трете число

перевирка 234+150+60+180=624