Вітаміни коштували 40 грн,стали коштувати 52 грн. На скільки % подорожчали вітаміни?


Ответы на вопрос

Отвечает Іващенко Вікторія.

Ответ: на 30 %

Пошаговое объяснение:  1) 52-40=12 (грн) 2) 12:40*100=30(грн)