В акваріум налили 6 л води, заповнивши дві п'ятих його об' ему. Скільки літрів води містить

акваріум?

Ответы на вопрос

Отвечает Коробкова Александра.

6:2/5=6*5/2=15(л)-містить акваріум

Отвечает Широка Аліна.

Ответ:

6*2/5=32

Пошаговое объяснение: