сума трех чисел дорівнює 75. Різниця першого і другого чисел дорівнює 11. Сума першого і третього

56. Знайди ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Арина.
75-56=19 (второе число) (друге число)
19+11=30 (первое число) (перше число)
56-30=26 (третье число) (третэ число)