Ребро одного куба в 3 більше за ребро другого. У скільки разів об'єм першого куба більший за об'єм

другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Русинский Евгений.

х -ребро першого куба

3х - ребро другого куба

V1=x^3

V2=(3x)^3=9x^3

9x^3 : x^3=9 разів більше