допоможіть зробити задачу у хлопчика п'ять монет по 10 к.і чотири монети по 5 к.Скільки всього

копійок у хлопчика

Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.
5*10=50
4*5=20
50+20=70