Відріз полотна, який коштує 112 грн, продали двом покупцям. Перший купив 5 м полотна, а другий - 3

м . Скільки гривень заплатив кожен покупець?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметова Зарина.
112*5=560(грн)-заплати 1покупатель
112*3=336(грн)-заплатил 2 покупатель