Сума трьох натуральних чисел дорівнює 825. Знайдіть ці числа, якщо перше з них -найбільше

двоцифрове число,а друге - у 5 разів більше за третє число.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Сергей.
1 - 99
2 - 5х
3 - х
99+5х+х=825
6х=825-99
6х=726
х=726:6
х=121 - третє число
5*121=605 - друге число
ну а перше - 99