Постав дужки щоб рівність була істина 70-30:10+4=8; 7+60-20:10=11....обчисліть 6•(40+3);

3•(300+20+7)???

Ответы на вопрос

Отвечает Гридин Артём.

(70 - 30) : 10 + 4 = 8

1) 70 - 30 = 40

2) 40 : 10 = 4

3) 4 + 4 = 8

- - - - - - - - - - - -

7 + (60 - 20) : 10 = 11

1) 60 - 20 = 40

2) 40 : 10 = 4

3) 7 + 4 = 11

- - - - - - - - - - - -

6 · (40 + 3) = 6 · 40 + 6 · 3 = 240 + 18 = 258

3 · (300 + 20 + 7) = 3 · 300 + 3 · 20 + 3 · 7 = 900 + 60 + 21 = 981