Знайдіть найбільший кут трикутника якщо його кути відносяться як 2 до 3 до 5


Ответы на вопрос

Отвечает Видникевич Данил.

2x+3x+5x=180°

10x=180°

x=18°

2x=18×2=36°

3x=13×3=54

5x=18×5=90°

Найбільший кут це 5