Велосипедист проїхав 72км за 4 год.Яку відстань проїде за цей час мотоцикліст якщо його швидкість

на 32км/год більша за швидкість велосипеда?

Ответы на вопрос

Отвечает Зощук Діана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72 : 4 = 18 км/год - швидкість велосипедиста

18 + 32 = 50 км/год - швидкість мотоцикліста

50 * 4 = 200 км - проїде мотоцикліст

Отвечает Ким Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

)72:4=18км.ч скорость велосипедиста

2)32+18=50км.ч скорость мотоциклиста

3)50*4=200км проедит мотоциклист за 4 часа