Выражение 3124÷(3×504–4×307)+10403÷101


Ответы на вопрос

Отвечает Утюгов Денис.
Відповідь буде 114 1) дія в душках потім множення ділення і додавання
Отвечает Кочева Мирослава.
1)3×504=1512
2)4×307=1228
3)1512-1228=284
4)3124:284=11
5)10403:101=103
6)11+103=114
Надеюсь помогла)