Знайдіть корінь рівняння 5/16*(x-5/18)=7/24


Ответы на вопрос

Отвечает Адамчук Тарас.
5/16 ·  (x - 5/18) = 7/24,                          7/24 · 16/5 = 14/15
х - 5/18 = 7/24 : 5/16,                            
14/15 + 5/18  = 84/90 + 25/90 = 109/90 =      
х - 5/18 = 14/15,                                      = 1 целая 19/90
х = 14/15 + 5/18,
х = 
1 целая 19/90