Iз двох населених пунктів одночасно назустріч один одному віЇхали два потяги і зустрілися через 5

год.Швидкість першого потяга-56км/год, а другого-64км/год.Чому дорівнюе відстань між населеними пунктами?Заранне спасибо)

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.
1).56+64=120(км/год)—швидкість зближення
2).120*5=600(км)—відстань між населеними пунктами
Відповідь: 600 км