бібліотеці подарували 1728 книжок. скількі книжок залишилося після того як їх розтавили по 100

книжок у кожну?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Ратмир.
Решение
1728/100=17,28
17,28-17=0,28=28 книг
Ответ: 28 книг осталось
Отвечает Брага Мария.
1728:100=17,28
17*100=1700
1728-1700=28 книжек осталось
Ответ: 28