Для паяння заліза приготували сплав Олова і Свинцю .Олова взяли 6 г а заліза в 5 разів

більше.Скільки взяли грамів свинцю й олова разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мира.
Всего-x
6+6×5=x
36=x
-x=-36:(-1)
x=36