математика 4 кл. Двоє слоненят важили разом 10859 кг. Після того як одне слоненя схудло на 13 кг,

вага слоненят стала однаковою. Скільки важило кожне слоненя спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Зыскина Полина.

Х+У=10859

Х+(У-13)=2Х

2Х +13 =10859

2Х=10846

Х=5423

У=5436