решите задачу СРОЧНО:Комбайнер скосив 129 га пшениці та ячменю разом.Скільки він скосив ячменю,якщо

пшениці скосив на 65 га більше

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.
1) 129 - 65 = 64 (га 0 - если бы поля были одинаковы
2) 64 : 2 = 32 (га) - ячменя
3) 32 + 65 = 97 (га) - пшеницы