ДУЖЕ СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ ЗАДАЧІ НА ПРЯМУ І ОБЕРНЕНУ ПРОПОРЦІЙНІСТЬ 1) На пошиття 24 костюмів

витратили 99,6 м тканини. Скільки таких костюмів можна пошити з 199,4 м такої тканини . 6 клас , пряма і обернена пропорційність. 2) Із 100 кг жита виходить 90 кг борошна. Скільки жита треба заготовити ,щоб зробити 1,4 т борошна. також задача на пропорційність. приклади 4,5/3х=5/28 180/8х=75/30 допоможіть будьласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Андрей.

99,6\24=4,13 идет на один костюм    199,4\4,13=48 костюмов   ответ 48 костюмов    пропорцией   99,6 --24   199,4 ---х  х=99,6*24\199,4=48   ответ 48 костюмов   1 т=1000кг  составляем пропорцию 100кг--90 кг  хкг--1400кг решаем х=1444,4 кг жита        3х=4,5*28\5   х=25,2\3=8,4    4,5\3*8,4=5\28   0,178=0,178