за 3 год роботи 6 майстринь виготовили 36 глечиків порівну кожна скільки глечиківа зробить одна

майстриня за 8 год роботи я на контр роб помогитееее

Ответы на вопрос

Отвечает Шарикова Елена.

36:6=6
6:3=2
2 *8=16

Правильно?
Если да то поставь лучший ответ, плз!

Отвечает Коноваленко Елена.

3 год 6 май. 36 шт.

8 год 1 май. ? шт.

 

 1) 36:6=6 (шт.)- 1 майстриня за 3 год ;

2)6:3=2(шт.)-1 майстриня за 1 год ;

3) 2*8=16(шт.)

Відповідь : 16 глечиків зробить 1 майстриня за 8 годин .