Ұзындығы 2,4 м, ені 1,8 бөлменің еденіне төсеу үшін өлшемі 30см × 20 см кафель тақтайшасының

қаншасы керек болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Переведем в см, легче будет 2,4м=240см, 1,8м=180см
площадь= 240*180=43200см²
площадь плитки 30*20=600см²
сколько плиток надо 43200/600=72 плитки