Сторони основи правильної трикутної піраміди 6 см а апофема 4 см. Обчислити обєм піраміди.


Ответы на вопрос

Отвечает Андронiк Мальвiна.

r=sqrt(3)

h=sqrt(16-3)=sqrt(13)

V=1/3*sqrt(13)*36sqrt(3)/4=3sqrt(39)