Відношення двох сторін паралелограма дорівнює 3. Обчислити меньшую сторону,якщо периметр

паралелограма 48 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Вика.
Х одна сторона
3х другая сторона
(х+3х)×2=48
8х=48
х=48÷8=6 см