площа трикутника дорівнює 36см(в квадраті) Знайдіть висоту трикутника, якщо вона удвічі менша від

сторони, до якої проведена

Ответы на вопрос

Отвечает Шигапова Ралина.

Ответ:

Висота= 6см

ОбъяснениеS=(ha)/2=36

2h^2/2=36

H^2=36

H=6

a=12