Периметр трикутника дорівнює 40 см. Медіана ділить трикутник на два трикутники, периметр яких

дорівнюють 28 см і 24 см. Знайдіть довжину медіани.

Ответы на вопрос

Отвечает Хасейнхан Тамирлан.
АВС - трикутник ВМ- медіана
АС=АМ+МС
АВ+АМ+ВС+СМ=40
АВ+АМ+ВМ=28
ВС+СМ+ВМ=24
АВ+АМ=28-ВМ
ВС+СМ=24-ВМ
28-ВМ+24-ВМ=40
2ВМ=12
ВМ=6