Точка S рівновіддалена від сторін ромба ABCD і розташована на відстані 12 см від площині ромба.

Знайдіть відстань від точки S до сторін ромба, якщо висота ромба дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Булгакова Анжелика.

 

Т.к. середина гипотенузы-центр описанной окружности, то гипотенуза= двум медианам,т.е. 15, тогда другой катет по Пифагору =9 и S треуг.=12*9/2=54.  

Пусть ф-угол между плоскостями треуг.-в, S1*cosф=S, cosф=S/S1=36/54=2/3, ф=arccos (2/3)