Площа бічної поверхні циліндра дорівнює 15π см. Знайдіть площу осьового перерізу циліндра.


Ответы на вопрос

Отвечает Лутфуллин Мансур.

площа бічної поверхні=2пі*радіус*висота=15пі, радіус=15пі/(2пі*висота)=15/2*висота, осьвий переріз - прямокутник, площа прямокутника=діаметр циліндра*висота, діаметр=2*радіус=2*15/2*висота=15/висота, площа перерізу=(15/висота)*висота=15