Знайдіть висоту рівнобічної трапеції основи якої дорівнюють 10 см і 6 см а діагональ

перпендикулярна до бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аня.
Проведемо діагональ до бічної сторони де кут С= 90 градусів
З точки С проведемо висоту CM на основу AD. В результаті в нас утворюється прямокутний трикутник АСD(C=90 градусів). 
Знайдемо АМ=10+6/2=8
Знайдемо МD=10-6/2=2
Тепер у нас прямокутний трикутник із катетами 6 та 8 і гіпотенузою 10 см
З прямокутного трикутника АСМ знайдемо висоту 
СМ^2=АМ*МD
СМ^2=16
СМ=4
Висота прямокутного трикутника=висоті рівнобічній трапеції в даному випадку а тому висота трапеції=4 см