Трикутник ABC і DEF мають відповідно рівні сторони.Чому дорівнює кут E якщо кут A=100,кут C=45

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Guber Danil.
З рівності трикутників маємо: кут А рівний куту D, кут С рівний куту F, а кут E рівний куту B. З ознаки (можливо означення, подивіться конспект) трикутника знаємо, що сума внутрішніх кутів трикутника дорівнює 180. Тобто A+B+C=D+E+F=180. Звідси, кут В=180-А-С=180-100-45=35. Кут В = куту E, Отже кут Е=35 градусів.