Площа бічної поверхні циліндра дорівнює 72пи,а висота 8.знайдіть діаметр основи


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

9  

Объяснение:  

S=πDh =>  D=S/(h*π) ⇒ D=(72*π)/(8*π) = 9